Clan Pack

Pro každý klan, vyšel v rámci vydavatelského plánu FFG samostatný paklík určený jen pro daný klan. Vždy je představena nějaká nová zásadní mechanika či téma pro daný klan. Klan Fénixe měl kouzla, Klan Škorpina Shinobi téma, Klan Lva rozvoj Commander tématu, Klan Kraba jejich náklonnost ke stavbě opevnění, Klan Jednorožce k prozkoumávání dálek, Klan Jeřába k Duelům a klan Draka k Mnichům a koukání do karet.

Každý Clan pack pak také obsahoval 1 kartu pro zbylých 6 klanů, které tématicky měli proti představenému tématu vyšší účinnost. Pokud by tedy například klan Kudlanky měl Clan pack s tématem, kdy za Honor mohou získávat peníze, ostatní klany by měli karty které by buď zabraňovali této činosti, svezli se na ní nebo by jí nějak obcházeli.

V rámci propagace, pak ke každému Clan packu vyšel tzv. Celebration kit, který v sobě obsahoval dvě podložky, Strongholy ve full artu + kartu daného klanu ve Fullartu. Většinu těchto Celebration kitů se podařilo zajistit a uspořádat o ně pohodový turnaj.