Kdo jsme?

Na jednoduchou otázku, složitá odpověď 🙂

Jsme parta lidí, co mají rádi karetní hru od společnosti Fantasy Flight Games, která se jmenuje Legends of the Five Rings: The Card Game. Tato karetní hra se odehrává na pozadí fiktivního světa , který vznikl před více než 20ti lety na základě knihy od Musashi Miamota – Kniha pěti kruhů. Fiktivní svět je založen na asijské mytologii a zahrnuje v sobě prvky japonské, čínské, korejské a mongolské kultury.

Kromě karetní hry, vznikla v rámci tohoto fiktivního světa i „hra na hrdiny“, tedy něco jako Dračí doupě a stolní desková hra „Battle for Rokugan“. Jak jistě tušíte, karetní hra nás chytla na tolik, že jsme založili stránky pro tuto hru,  pak dále FB profil a snažíme se o organizovanější hraní pro všechny zájemce. FB profil pro karetní hru vznikl ještě před těmito stránkami a tak prvních 30 příspěvků na těchto stránkách, byly přeneseny z FB profilu a jsou bohužel psány v daném duchu, tedy příspěvku na FB. Informace v sobě však nesou, tak snad nám to odpustíte.

Pokud vás zajímá cokoliv ze světa Rokuganu, jste tu správně. Nechci tu dávat žádný e-mail, pokud máte zájem nás kontaktovat, zkuste to přes náš FB profil :). L5R – Karetní hra

 

3 Comments

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.